PHP Powered Valid XHTML 1.0 Strict! Valid CSS!
stat4u

Czym jest FUG MIX?

Pragniemy zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty,  przeznaczone do profesjonalnego spoinowania oraz renowacji nawierzchni brukowych. Oferowana przez naszą firmę zaprawa do kostki Fug Mix stanowi gwarancję jakości, trwałości oraz estetyki.

Zastosowanie najwyższej jakości komponentów oraz  naturalnych, niebarwionych chemicznie kruszyw kwarcowych w optymalnie dobranych frakcjach  pozwoliło na stworzenie niezwykle praktycznej i łatwej w użyciu fugi do bruku.

Fuga do kostki brukowej Fug Mix Optimal oferowana jest jako gotowy  produkt  w opakowaniu próżniowym, niewymagający czasochłonnego mieszania i w pełni tolerujący wodę – zapewnia to możliwość spoinowania również w trakcie lekkich opadów atmosferycznych. Zalety praktyczne produktu, łatwość zastosowania oraz udział  w tworzeniu ekologicznych i wodoprzepuszczalnych nawierzchni brukowych sprawiły, iż zaprawa do kostki brukowej Fug Mix zdobyła spore uznanie w środowisku wykonawców, architektów krajobrazu oraz projektantów. W branży brukarskiej Fug Mix znajduje zastosowanie jako fuga do granitu, fuga do kamienia,  fuga do kostki brukowej, a także materiał do spoinowania nawierzchni klinkierowych oraz fuga do płyt tarasowych.

Wieloletnia obecność na rynku krajowym pozwoliła na przetestowanie zapraw  Fug Mix na niemal każdym rodzaju kostki  oraz płyt czołowych polskich producentów, jak również na sprawdzenie  produktu w każdych warunkach pogodowych.